MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 5591077
nr 559 1077
Byrå
1800-tal, nyrenässans, med skrivklaff, längd: 73, djup: 48, höjd: 145
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 22 december 2008
kl 17:13:33
1.300 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.200 kr
1.600 kr